Laeb...

PRESIDENT Brie valgehall.juust kreeka pähklitega 125g

KOOD: 5906207530072


Hind: 2.35

On olemas laos :)

Kirjeldus

Kui Тeil tekkis küsimusi toote kohta, siis kirjutage meile info@toidud24.ee või helistage numbrile +372 5646 5006.

Kui komplekteerimise käigus ilmneb, et mõni tellitud toode on juhuslikult otsa saanud, siis meie töötajad võtavad Teiega ühendust, et  pakkuda mõnda samaväärset asendustoodet.

Sildid

Ei ole valitud

Pangakaardiga Ettemaksuarve

Kui Te sattusite sellele leheküljele, sisenesite parimasse e-poodi «Toidud24», võrreldes teiste samasuguse teenuse osutajatega. Teie teenistuses– usaldusväärseim toidukaupade tarnija. Me oleme selles kindlad, kuna meie  e-pood omab enda kataloogis ainult ökoloogiliselt ohutud toodangut.

Registreerudes meie leheküljel ei pea Te enam seisma järjekordades, ja koju jõudes sügavalt kurvastama, et midagi jäi ostmata. Kaupade tellimine e-poes «Toidud24» ei ole ainult mugav, vaid ka populaarne. Kaupu tuuakse kohale õigeaegselt ja teile sobival ajal meie kullerite poolt.

Me hoolime väga oma klientidest ja teeme kõik endast oleneva, et Teie elu mugavamaks muuta. Meil võite Te osta toidukaupu igapäevaseks toidu valmistamiseks, ja ka piduliku laua katmiseks. Me oleme kindlad et kõige nõudlikum ostja leiab endale vajalikud tooted!

Siin võite tellida toidu- ja majapidamiskaupu koju alates maitseainetest ja lõpetades delikatessidega. Meie poest leiate erinevat kondiitritoodangut, kosmeetika ja hügieeni tarbeid, toitu väikelastele, ühekordseid nõusid ja kõik puhkuseks vajaliku, kaupu lemmikloomadele ja palju palju muud.Töötame kindlate tarnijatega, meie poolt pakutud toidukaubad on alati värsked, kvaliteetsed ja ohutud tarbijale.