Laeb...

RAKVERE Saiakate 200g

KOOD: 4740003002668


Hind: 0.71

On olemas laos :)

Kirjeldus

Koostis

lihatooted (31%), vesi, tomatipasta, sealiha (5%), seapekk, tärklis, keedusool (2,1%), lõhna- ja maitseained stabilisaator: E412 ja E415.


Keskmised toiteväärtused 100g toote kohta:
energiat   853kJ / 206kcal
valke  7g
süsivesikuid  4g
rasvu  18g

Andmed

RAKVERE

Sildid

Ei ole valitud

Pangakaardiga Ettemaksuarve

Kui Te sattusite sellele leheküljele, sisenesite parimasse e-poodi «Toidud24», võrreldes teiste samasuguse teenuse osutajatega. Teie teenistuses– usaldusväärseim toidukaupade tarnija. Me oleme selles kindlad, kuna meie  e-pood omab enda kataloogis ainult ökoloogiliselt ohutud toodangut.

Registreerudes meie leheküljel ei pea Te enam seisma järjekordades, ja koju jõudes sügavalt kurvastama, et midagi jäi ostmata. Kaupade tellimine e-poes «Toidud24» ei ole ainult mugav, vaid ka populaarne. Kaupu tuuakse kohale õigeaegselt ja teile sobival ajal meie kullerite poolt.

Me hoolime väga oma klientidest ja teeme kõik endast oleneva, et Teie elu mugavamaks muuta. Meil võite Te osta toidukaupu igapäevaseks toidu valmistamiseks, ja ka piduliku laua katmiseks. Me oleme kindlad et kõige nõudlikum ostja leiab endale vajalikud tooted!

Siin võite tellida toidu- ja majapidamiskaupu koju alates maitseainetest ja lõpetades delikatessidega. Meie poest leiate erinevat kondiitritoodangut, kosmeetika ja hügieeni tarbeid, toitu väikelastele, ühekordseid nõusid ja kõik puhkuseks vajaliku, kaupu lemmikloomadele ja palju palju muud.Töötame kindlate tarnijatega, meie poolt pakutud toidukaubad on alati värsked, kvaliteetsed ja ohutud tarbijale.